wolfy napisał(a):

Podejrzewam że chodzi o PR. Co innego nie wykupić napastnika który jest gwiazdą drużyny, a co innego - puścić takiego co przegrał rywalizację z Genkovem i wchodził na ostanie dziesięć minut. Od najbliższego okienka zaczyna się czarowanie ile to my niby nie wydamy na transfery, więc od razu padłoby pytanie: "A najlepszego strzelca czemu nie wykupiliście".
Od strony sportowej na tym tracimy, ale pozory są u nas od dawna najważniejsze.
|
Ciężko będzie sprawić, że ktokolwiek strzeli u nas więcej bramek niż teraz ma Biton, tym bardziej jeżeli chodzi o Genkova. Więc najlepszego strzelca tak czy siak nie wykupimy.