Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 25.02.2012, 14:05
Pyniu85 napisał(a):Wyświetl post
Ps1.Genkov po sezonie zostanie tak więc, pewnie myśl jest taka by chłopak ogrywał się jak najwięcej, Biton natomiast swą dobrą grą podbiłby swą i tak pewnie już za wysoką dla Wisły cenę. Proste jak drut. Moskal jest więc najpewniej marionetką, bo przecież sam na taki pomysł na grę by nie wpadł.

Ps2. Dlaczego lepiej idzie nam gra w dziesiątkę ? o dziwo staramy się wtedy atakować przesuwamy więcej zawodników do przodu, tacy piłkarze jak Melikson, Iliev czy Garguła bardzo dobrze czują się przed polem karnym rywala i widać to wówczas gdy gramy odważnie, ofensywnie. Moskal zawalił na całej linii, po pierwsze starając się bronić wyniku (!?) tylko pytanie jakiego wyniku? Może nie chciał powtórzyć błędu z Nikozji ? ale przecież mecz meczowi nierówny i również rywale i warunki były zdecydowanie inne. Grajmy dwójką napastników, grajmy ofensywnie i tak nie ma nic do stracenia.

Ogrywanie kogoś, kosztem dobrego wyniku drużyny? Sorki ale dla mnie to nie jest proste jak drut.
Odpowiedz cytując