mitmichael napisał(a):

I jeszcze jedna bardzo wazna rzecz
Pracuję również ze Standardem, znam ten klub. Mają tam teraz najgorszy zespół w ostatnich dziesięciu latach. Szkoda, że Wisła tego nie wykorzystała.
|
A Wisła to ma teraz najlepszy zespół na przestrzeni ostatnich 10 lat?