Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17452
Stary 25.02.2012, 13:49
mitmichael napisał(a):Wyświetl post

I jeszcze jedna bardzo wazna rzecz
Pracuję również ze Standardem, znam ten klub. Mają tam teraz najgorszy zespół w ostatnich dziesięciu latach. Szkoda, że Wisła tego nie wykorzystała.
A Wisła to ma teraz najlepszy zespół na przestrzeni ostatnich 10 lat?
Odpowiedz cytując