Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17451
Stary 25.02.2012, 13:05
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedna bardzo wazna rzecz
Pracuję również ze Standardem, znam ten klub. Mają tam teraz najgorszy zespół w ostatnich dziesięciu latach. Szkoda, że Wisła tego nie wykorzystała.


Wszyscy wiedza, ze byla szansa na awans ale trzeba było grac odwaznie od poczatku a nie na 0-0.
Tu akurat Dahan Ameryki nie odkrył - widać było, że Standard jest obecnie żałośnie słaby. Sama ich taktyka w obu meczach na to wskazywała.

M.Pawełek napisał(a):
- Jeśli nie wejdziemy, będę musiał odjeść. Takie są przepisy. Mój kontrakt wygasa z końcem obecnego sezonu, a na tym poziomie rozgrywkowym zawodnik zagraniczny (druga liga - dopisek mój), który ukończył 30. rok życia, nie może podpisać nowej umowy - opowiada Pawełek na łamach "Dziennika Polskiego".
To mnie zaciekawiło najbardziej w wywiadzie z Pawełkiem. Ciekawe czy u nas w pierwszej dałoby się tak zrobić (chodzi głównie o przepisy UE)?

szachmat napisał(a):Wyświetl post
No cóż nam zostaje. Myślę że wyjście jest jedno. Młoda Ekstraklasa na pół roku, nie możemy sobie pozwolić żeby jakiś menedżer nam skład ustalał w gazetach. No bez jaj, trzeba się szacować.
Myślę, że Basałajowi spadłby kamień z serca, a i Moskal miałby czystsze sumienie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.02.2012 o godz. 13:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując