Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18828
Stary 25.02.2012, 12:57
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Tych dobrych parenaście(paredzieści?) miesięcy, które naprzemiennie pracowali w Lechu i Polonii Bakero z Zielińskim tylko potwierdziły, jak wielki błąd zrobili prezesi Lecha zwalniając "Wuefistę". Tak go wszyscy wyśmiewali, a facet zrobił historyczny wynik w Lechu (MP) i teraz pnie się po ten sam cel w Polonii, gdzie nad sobą ma najbardziej niezrównoważonego emocjonalnie właściciela w lidze.
Właśnie nie wiem skąd u niektórych to przekonanie, że Zieliński to słaby trener.Właściwie w każdym klubie coś ugrał.Pamiętacie rewelacyjnego beniaminka z Łęcznej, albo świetną rundę Odry Wodzisław, która była na dnie, a spokojnie się utrzymała? To zasługa Zielińskiego.Potem jeszcze były wywalczone puchary z Groclinem, mistrzostwo jesieni z Polonią i MP z Lechem.Gdzie się nie pojawi tam robi wynik.

To samo tyczy się Skorży po którym wszyscy jechali po odpadnięciu z Levadią, a zapomnieli, że zdobył z Wisłą 2 MP i odchodząc zostawił drużynę na 1 miejscu w tabeli.
Odpowiedz cytując