!!IRIVER!! napisał(a):

|
Tych dobrych parenaście(paredzieści?) miesięcy, które naprzemiennie pracowali w Lechu i Polonii Bakero z Zielińskim tylko potwierdziły, jak wielki błąd zrobili prezesi Lecha zwalniając "Wuefistę". Tak go wszyscy wyśmiewali, a facet zrobił historyczny wynik w Lechu (MP) i teraz pnie się po ten sam cel w Polonii, gdzie nad sobą ma najbardziej niezrównoważonego emocjonalnie właściciela w lidze.
|
Właśnie nie wiem skąd u niektórych to przekonanie, że Zieliński to słaby trener.Właściwie w każdym klubie coś ugrał.Pamiętacie rewelacyjnego beniaminka z Łęcznej, albo świetną rundę Odry Wodzisław, która była na dnie, a spokojnie się utrzymała? To zasługa Zielińskiego.Potem jeszcze były wywalczone puchary z Groclinem, mistrzostwo jesieni z Polonią i MP z Lechem.Gdzie się nie pojawi tam robi wynik.
To samo tyczy się Skorży po którym wszyscy jechali po odpadnięciu z Levadią, a zapomnieli, że zdobył z Wisłą 2 MP i odchodząc zostawił drużynę na 1 miejscu w tabeli.