Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17448
Stary 25.02.2012, 12:37
Tutaj jest troche dłuzszy wywiad z Dudu Dahaniem o Bitonie
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/e...ad_229635.html


Dahan zauwaza tutaj jedna bardzo wazna rzecz:
A dlaczego oni nie mogą grać razem? Skoro Drogba mógł grać razem z Anelką w Chelsea, to Genkow nie może z Bitonem? Taktyka Wisły była taka, jakby to jej wystarczało 0:0

I jeszcze jedna bardzo wazna rzecz
Pracuję również ze Standardem, znam ten klub. Mają tam teraz najgorszy zespół w ostatnich dziesięciu latach. Szkoda, że Wisła tego nie wykorzystała.


Wszyscy wiedza, ze byla szansa na awans ale trzeba było grac odwaznie od poczatku a nie na 0-0.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 25.02.2012 o godz. 12:40.
Odpowiedz cytując