Tutaj jest troche dłuzszy wywiad z Dudu Dahaniem o Bitonie
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/e...ad_229635.html
Dahan zauwaza tutaj jedna bardzo wazna rzecz:
A dlaczego oni nie mogą grać razem? Skoro Drogba mógł grać razem z Anelką w Chelsea, to Genkow nie może z Bitonem? Taktyka Wisły była taka, jakby to jej wystarczało 0:0
I jeszcze jedna bardzo wazna rzecz
Pracuję również ze Standardem, znam ten klub. Mają tam teraz najgorszy zespół w ostatnich dziesięciu latach. Szkoda, że Wisła tego nie wykorzystała.
Wszyscy wiedza, ze byla szansa na awans ale trzeba było grac odwaznie od poczatku a nie na 0-0.