Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7951
Stary 25.02.2012, 12:17
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy znajomi - kiełbasozercy, którzy byli na meczu ze Standardem na Korone się nie wybierają.

Czekają na mecz z Legią. To przykre, ale tak sytuacja w Krakowie wygląda. Przecież tu nawet nie ma chętnych na oglądanie Wisły Can-Pack - a wiadomo, że to czołówka europy. Mało który mecz ligowy zapełnia halę, o żużlu nie wspomę - może nie najwyższy poziom, ale i tak mało ludzi chodzi na tak widowiskową dyscyplinę.

Reasumując - na Koronie nie spodziewam się więcej niż 15 000 kibiców.
Tak jest wszędzie. Nie licz na 25 tys ludzi którzy przyjdą na każdy mecz. Koszykarki to faktycznie czołówka Europy ale jaki to ma związek z piłka? Łażę na każdy mecz piłki nożnej a nie interesuje mnie koszykówka - co według Ciebie mam zrobić? Lubię oglądać rugby. Kiedy ostatnio byłeś na meczu rugby?
Odpowiedz cytując