Janik1717 napisał(a):

Chciałbym jutro wziąć na mecz młodszego brata tylko ze on nie ma karty kibica i czy będzie jakiś problem z wyrobieniem KK bez rodzica Brat ma dopiero 10 lat
|
a Ty masz 18?
'W przypadku dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia (decyduje data urodzenia) wniosek o wydanie Karty musi wypełnić oraz podpisać rodzic lub opiekun prawny i to on również musi go złożyć..'