Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Al_29
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7950
Stary 25.02.2012, 12:13
Janik1717 napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym jutro wziąć na mecz młodszego brata tylko ze on nie ma karty kibica i czy będzie jakiś problem z wyrobieniem KK bez rodzica Brat ma dopiero 10 lat
a Ty masz 18?

'W przypadku dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia (decyduje data urodzenia) wniosek o wydanie Karty musi wypełnić oraz podpisać rodzic lub opiekun prawny i to on również musi go złożyć..'

Odpowiedz cytując