Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18816
Stary 25.02.2012, 09:30
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Polecam poczytać forum Lecha, tam już jest taka paranoja, że chcieliby nawet Wojciechowskiego jako prezesa, który dawno by już wyjebał Bakero

Piękny mecz Niebieskich, który zmusza nas do wygrania w niedzielę, bo inaczej do "czwórki" będzie już bardzo duża strata.
Od dawna mowiłem, ze Lech to bedzie druzyna jednego sezonu. Udało im sie raz zdobyc Mistrzostwo i to by bylo na tyle. A z tego co bylo w studiu przedmeczowym to sie pytali ludzi w klubie, czy to prawda ze pilkarze graja przeciwko Bakero? Nie chcieli odpowiedziec ale wychodzi na to, ze tak własnie jest.
Odpowiedz cytując