Od dawna mowiłem, ze Lech to bedzie druzyna jednego sezonu. Udało im sie raz zdobyc Mistrzostwo i to by bylo na tyle. A z tego co bylo w studiu przedmeczowym to sie pytali ludzi w klubie, czy to prawda ze pilkarze graja przeciwko Bakero? Nie chcieli odpowiedziec ale wychodzi na to, ze tak własnie jest.