Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18808
Stary 24.02.2012, 22:53
Polecam poczytać forum Lecha, tam już jest taka paranoja, że chcieliby nawet Wojciechowskiego jako prezesa, który dawno by już wyjebał Bakero

Piękny mecz Niebieskich, który zmusza nas do wygrania w niedzielę, bo inaczej do "czwórki" będzie już bardzo duża strata.
Odpowiedz cytując