Polecam poczytać forum Lecha, tam już jest taka paranoja, że chcieliby nawet Wojciechowskiego jako prezesa, który dawno by już wyjebał Bakero
Piękny mecz Niebieskich, który zmusza nas do wygrania w niedzielę, bo inaczej do "czwórki" będzie już bardzo duża strata.