Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10992
Stary 24.02.2012, 15:03
neq. napisał(a):Wyświetl post
zaczynam podzielać pogląd weszło nt Nuneza. Jakby ktoś chciał

on poprostu jest słaby w obronie, w ataku też nie pomaga za bardzo, a do tego wykazuje się brakiem inteligencji boiskowej lub jak ktoś woli zwyczajną głupotą....płakał nie będe jak nie zostanie wykupiony
A ja się z tym nie zgadzam. Nunez jest bardzo przydatny szczególnie w tej taktyce którą stosuje Moskal. Te teatrzyki zupełnie inaczej ocenialiśmy po meczu z Fulham. Zresztą o ile pamiętam samo usiłowanie uderzenia jest karane czerwoną kartką. A płakać po nim będziemy bo nie mamy drugiego takiego pomocnika w środku. Wilk jest zbyt defensywny, a Garguła chimeryczny. Musiałby tam biegać Melikson, który zresztą musiałby biegać na każdej pozycji żeby ta drużyna spełniła wasze marzenia o sukcesach w Europie.
c.d.n.
Odpowiedz cytując