neq. napisał(a):

zaczynam podzielać pogląd weszło nt Nuneza. Jakby ktoś chciał
on poprostu jest słaby w obronie, w ataku też nie pomaga za bardzo, a do tego wykazuje się brakiem inteligencji boiskowej lub jak ktoś woli zwyczajną głupotą....płakał nie będe jak nie zostanie wykupiony
|
A ja się z tym nie zgadzam. Nunez jest bardzo przydatny szczególnie w tej taktyce którą stosuje Moskal. Te teatrzyki zupełnie inaczej ocenialiśmy po meczu z Fulham. Zresztą o ile pamiętam samo usiłowanie uderzenia jest karane czerwoną kartką. A płakać po nim będziemy bo nie mamy drugiego takiego pomocnika w środku. Wilk jest zbyt defensywny, a Garguła chimeryczny. Musiałby tam biegać Melikson, który zresztą musiałby biegać na każdej pozycji żeby ta drużyna spełniła wasze marzenia o sukcesach w Europie.