Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
 
 
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10932
Stary 24.02.2012, 07:10
omega napisał(a):Wyświetl post
Proszę Cie, pisz o kontrowersyjnych sytuacjach jeśli już musisz. Karny i czerwona kartka jak najbardziej prawidłowo. Jeśli chodzi o Nuneza to niósł razy kilka, ponieśli i Nuneza pokonali go własną bronią...

według mnie na minus w dwumeczu:

Nunez - wiadomo za co,
Czekaj - wiadomo za co,
Moskal - za gre Czekajem i Genkowem i totalne asekuranctwo w drugim meczu!
Odp...l się od Czekaja tyle Ci powiem
Odpowiedz cytując