omega napisał(a):

Proszę Cie, pisz o kontrowersyjnych sytuacjach jeśli już musisz. Karny i czerwona kartka jak najbardziej prawidłowo. Jeśli chodzi o Nuneza to niósł razy kilka, ponieśli i Nuneza pokonali go własną bronią...
według mnie na minus w dwumeczu:
Nunez - wiadomo za co,
Czekaj - wiadomo za co,
Moskal - za gre Czekajem i Genkowem i totalne asekuranctwo w drugim meczu!
|
Odp...l się od Czekaja tyle Ci powiem