qchar90 napisał(a):

Pareiko nigdy nie odpuszcza, chlop ma charakter, nie lubi przegrywac
takich ludzi nam w Wisle potrzeba
|
I co, bramkarz jest nie do ruszenia w polu karnym? Nie zawsze jak widać. A to i tak nerwy musiał trzymać piłkarze wiadomo generalnie są też przestrzegani w tym kierunku, to chyba nie dla mnie u mnie ten Gakpe to z urzędu pewnie miałby piątkę z otwartej ręki w twarz
