Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10870
Stary 23.02.2012, 22:41
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Pareiko nigdy nie odpuszcza, chlop ma charakter, nie lubi przegrywac
takich ludzi nam w Wisle potrzeba
I co, bramkarz jest nie do ruszenia w polu karnym? Nie zawsze jak widać. A to i tak nerwy musiał trzymać piłkarze wiadomo generalnie są też przestrzegani w tym kierunku, to chyba nie dla mnie u mnie ten Gakpe to z urzędu pewnie miałby piątkę z otwartej ręki w twarz
Odpowiedz cytując