Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10848
Stary 23.02.2012, 21:58
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Po prostu czuję się po raz ....a kolejny rozczarowany przez pazerstwo Cupiala
Okay, zakładam że piszesz nonsensy o wyrzuceniu B.C w emocjach, ale ... załóżmy że mamy wzmocnienia i przechodzimy Belgów, więcej wygrywamy LE , ... no i co z tego ...liczy się MP i awans do LM, na to potrzeba nie kilku transferów, tylko infrastruktury, bazy szkoleniowe, lepszego szkolenia młodzieży, długofalowej polityki transferowej z tym samym dyr. sp. i moim zdaniem lepszego trenera. Czyli ...inwestycji, których nie ma, rzecz w tym że w Polsce, ...lepszego sponsora też nie ma, więc ...skora nie ma nic lepszego , to lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu, a bez Cupiała to raczej nie kanarek byłby, a czarna d..a, czyli to co było za trenera Apostela i Łazarka, przykład pasiaków pokazuje że nasz sponsor nie jest czarnym scenariuszem.

My nadal mamy mocną ekipę , a tam walka o utrzymanie sie w lidze i też brak transferów. Wisła to legenda, ale jest parę innych klubów w Polsce i one też mają swoich sponsorów, popatrzmy jak działają, zwyczajnie jesteśmy piłkarskim III światem i lepiej zamiast chodzić w obłokach po chmurach , lepiej zejść na ziemię i ... cieszyć sie tym co jest, bo to zdecydowanie zdrowsze.

A co jest ? Ano Stadion R22 (paskudna elewacja, ale wewnątrz jest super, zadaszony z magicznym klimatem bunkra, a raczej twierdzy, jeszcze będą na nim wielkie spektakle piłkarskie naszej Wisły). Co do sponsora i inwestycji to poczekamy do kolejnego przesilenia, za parę miesięcy, po zakończeniu sezonu, a teraz liga i decyzyjnie stan zawieszenia.

PS. być może mi łatwiej tak pisać na spokojnie bo Ja się na awans nie nastawiałem i dla mnie ważniejsza jest liga i najbliższy mecz z Koroną K.
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.02.2012 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując