Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10816
Stary 23.02.2012, 21:34
milosz napisał(a):Wyświetl post
Pasy walczą co roku o utrzymanie więc jest taki idealny klub...
Z Wisła jestem od lat 70-tych i śmieszy mnie totalna krytyka Cupiała, zwyczajnie śmieszy .

Sam mam wiele wobec sponsora krytycznych uwag, ale lepszego nie ma w Polsce, jak dotąd.
Kolego, nie porównuj mi tu jakiś ...pasow.Wisła to nie tylko wyniki Sportowe.Wisła to jest legenda Polskiej piłki klubowej i ikony naszej historii.A tamci , to kto to ....a jest?
Po prostu czuję się po raz ....a kolejny rozczarowany przez pazerstwo Cupiala

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując