milosz napisał(a):

Pasy walczą co roku o utrzymanie więc jest taki idealny klub...
Z Wisła jestem od lat 70-tych i śmieszy mnie totalna krytyka Cupiała, zwyczajnie śmieszy .
Sam mam wiele wobec sponsora krytycznych uwag, ale lepszego nie ma w Polsce, jak dotąd.
|
Kolego, nie porównuj mi tu jakiś ...pasow.Wisła to nie tylko wyniki Sportowe.Wisła to jest legenda Polskiej piłki klubowej i ikony naszej historii.A tamci , to kto to ....a jest?
Po prostu czuję się po raz ....a kolejny rozczarowany przez pazerstwo Cupiala