Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10756
Stary 23.02.2012, 21:08
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Cupiał wypierdalaj.Ja wiem, że zaraz pojawią się zaraz dupolizy "boga Cupiała.Ja już mam ....a tego dosyć.Wole .......oną walkę o utrzymanie, niż to co teraz doświadczam.
]No właśnie takich mamy kibiców co wola drużynę w ogonie tabeli polskiej ligi niż wiosną grającą w LE i seryjnie zdobywająca MP (za B.C. juz 8 !..., a przed nim w całej historii tylko 5).
_______
Co do dwumeczu to plamy nie dali było: 1-1 i 0-0 a byli tacy co teraz narzekają że mieli nas rozjechać , hahahahaha !!!!!!!!!!
Czy była szansa na awans, tak, ale Nunez okazał się antybohaterem dwumeczu i zabrakło trochę odwagi K. Moskalowi w rewanżu, aby bardziej ofensywnie ustawić drużynę.
Dziękuje chłopakom za kolejną fajna przygodę pucharową , a teraz czas na ligę polską i Wisłę zwycięską, udanie walczącą o miejsce na podium (tj. min. 3 miejsce), bo to da nam za rok kolejna szansę na fajną przygodę w pucharach.
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.02.2012 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując