cartoo napisał(a):

|
Wy naprawdę uważacie że Nunez faulował jak dostał drugą żółtą kartkę? Bo moim zdaniem to ten burak z Liege wpadł w Nuneza rozpędzony. Dla mnie to zawodnik, który jest rozpędzony i wpada na przeciwnika powinien obejrzeć żółta kartkę. Co Nunez miał spier***** i zrobić wolne pole przeciwnikowi? BEZ JAJ !!
|
Grałeś kiedyś w piłkę i masz o niej chociaż średnie pojęcie? Chyba nie bardzo..