Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10607
Stary 22.02.2012, 23:42
skeba napisał(a):Wyświetl post
Standard nie jest w formie, to raz.
Dwa - grają bez wielu podstawowych zawodników.

Podsumowując - Wisła ma ogromną szansę na 1/8 LE - tylko trzeba to wykorzystać. Łatwiej nie będzie, bo rywal nie jest z górnej półki i gra w połowie składem rezerwowym


Jak pomysle ile WIsla miala juz tych "ogromnych szans" i potem ten mega zawód po meczach to ciezko po raz kolejny to przezywac.

Z jednej strony-ze gramy w 1/16 cudem,ze nam sie to nie nalezalo..

ale z drugiej..

Standard oslabiony,nie zagra kllku zawodnikow ,przejsc ich a w 1/8 trafic na Hannover i kto wie co dalej,taka szansa sie pokazac w Europie...

no coz ,stresik juz jest
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując