skeba napisał(a):

Standard nie jest w formie, to raz.
Dwa - grają bez wielu podstawowych zawodników.
Podsumowując - Wisła ma ogromną szansę na 1/8 LE - tylko trzeba to wykorzystać. Łatwiej nie będzie, bo rywal nie jest z górnej półki i gra w połowie składem rezerwowym
|
Jak pomysle ile WIsla miala juz tych "ogromnych szans" i potem ten mega zawód po meczach to ciezko po raz kolejny to przezywac.
Z jednej strony-ze gramy w 1/16 cudem,ze nam sie to nie nalezalo..
ale z drugiej..
Standard oslabiony,nie zagra kllku zawodnikow ,przejsc ich a w 1/8 trafic na Hannover i kto wie co dalej,taka szansa sie pokazac w Europie...
no coz ,stresik juz jest
