Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17359
Stary 22.02.2012, 19:13
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A tak żeby podnieść jeszcze ciśnienie piknikom to mam nadzieje że młyn zaśpiewa PATRYK MAŁECKI!!! Może żyłka wam nie pęknie, ale gwizdy zmotywują do jeszcze głośniejszego krzyknięcia jego imienia i nazwiska Ach wiem że w młynie są przeciwnicy Małego ale i tak będzie głośno
krzykną i...?
o co chodzi w tej całej akcji...

uszy też sobie odmrozisz?!
Odpowiedz cytując