Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17358
Stary 22.02.2012, 18:59
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A tak żeby podnieść jeszcze ciśnienie piknikom to mam nadzieje że młyn zaśpiewa PATRYK MAŁECKI!!! Może żyłka wam nie pęknie, ale gwizdy zmotywują do jeszcze głośniejszego krzyknięcia jego imienia i nazwiska Ach wiem że w młynie są przeciwnicy Małego ale i tak będzie głośno
Czy Ty do kuuuuuuuuuuuuuurtki na wacie nie rozumiesz, że to mu tylko jeszcze bardziej zaszkodzi ? On teraz jest w zaawansowanej megalomani, którą trzeba jak najszybciej przygasić. Czyś Ty nie czytał wywiadu z nim gdzie uważał się za drużynę, ba drużynę która zagrała słabo
Jeszce raz napiszę, poza strzał z chyba 6 minuty gdzie dobijał Garguła, Patrykowi KOMPLETNIE NIC NIE WYSZŁO podczas gdy mecz w wykonaniu Wisły był nawet bardzo dobry!! O dziwo naprawdę im wyszedł mimo, że przez drużynę Patryka grali niemal w dziewięciu.
Odpowiedz cytując