Czy Ty do kuuuuuuuuuuuuuurtki na wacie nie rozumiesz, że to mu tylko jeszcze bardziej zaszkodzi ? On teraz jest w zaawansowanej megalomani, którą trzeba jak najszybciej przygasić. Czyś Ty nie czytał wywiadu z nim gdzie uważał się za drużynę, ba drużynę która zagrała słabo

Jeszce raz napiszę, poza strzał z chyba 6 minuty gdzie dobijał Garguła, Patrykowi
KOMPLETNIE NIC NIE WYSZŁO podczas gdy mecz w wykonaniu Wisły był nawet bardzo dobry!! O dziwo naprawdę im wyszedł mimo, że przez
drużynę Patryka grali niemal w dziewięciu.