Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17357
Stary 22.02.2012, 18:58
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A tak żeby podnieść jeszcze ciśnienie piknikom to mam nadzieje że młyn zaśpiewa PATRYK MAŁECKI!!! Może żyłka wam nie pęknie, ale gwizdy zmotywują do jeszcze głośniejszego krzyknięcia jego imienia i nazwiska Ach wiem że w młynie są przeciwnicy Małego ale i tak będzie głośno
Masz pisac takie posty to sobie odpusc
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując