Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17356
Stary 22.02.2012, 18:56
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A tak żeby podnieść jeszcze ciśnienie piknikom to mam nadzieje że młyn zaśpiewa PATRYK MAŁECKI!!! Może żyłka wam nie pęknie, ale gwizdy zmotywują do jeszcze głośniejszego krzyknięcia jego imienia i nazwiska Ach wiem że w młynie są przeciwnicy Małego ale i tak będzie głośno
Teraz mnie nie dziwi ,że Małecki miał się za pół boga w Wiśle skoro miał takich kolesi za sobą. A swoją droga co kilka piw postawionych w mlynie może zrobić z "wiernych kibiców " Wisełki.

Cytat z wypowiedzi Małeckiego na SKWK
"Zacznijmy od początku. Gdy schodziłeś z boiska podczas meczu ze Standardem mogłeś chyba nieco inaczej wyładować swoje emocje.
-Na pewno mogłem zachować się lepiej. Był to pierwszy mecz w tej rundzie i ja byłem zdegustowany, że trener mnie zdejmuje z boiska w 57 minucie, a nie w przerwie, to była sportowa złość."

Strach pomysleć jak naubliżał by Moskalowi gdyby ten zdjął go w 75 minucie. A w 89 to już chyba Kazek dostał by liścia od Małeckiego.
Odpowiedz cytując