Dzimi napisał(a):

Z tego co Patryk powiedział na stronie SKWK wynika, że jedna ze stron sporu kłamie:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Klub:
Małecki:
Jeszcze opinia postronna
Wygląda na to, że chciał przeprosić za zachowanie podczas meczu ze Standardem, i zaproponował dla siebie karę - odsunięcie od występu w Lubinie. To chyba zostało (?) silnie nad-interpretowane przez klub, jak brak chęci do grania i trenowania. Skupiono się na tym, że odmówił występu, nie biorąc pod uwagę że to była propozycja odbycia kary za zachowanie. Zresztą nie wiemy jakie naprawdę padły słowa. Ale ta sprawa może się jeszcze ciekawie zakończyć, nawet w Sądzie cywilnym.
|
On ma zapierd.lać, a nie robić sobie wolnego ostatkowego weekendu kiedy koledzy walczą o mp czy puchary, a każdy mecz może być kluczowy. To trener decyduje kto jedzie na mecz, a kto nie.
Mam nadzieję, że uda się go wykopać do tej Rosji czy gdziekolwiek indziej za godne pieniądze. Przecież tak czy srak on już w Wiśle nie zagra, a teraz jest na pewno szansa dostać za niego więcej niż w lecie po 5 miechach wakacji albo na jesieni gdy jak widać odejdzie na Websterze.
Za.rany "prawdziwy Wiślak"
