|
.......icie hipoplicie, tak można nazwać 2 posty powyżej.
Cały czas patrzycie na wzrost wieku emerytalnego z dzisiejszej perspektywy, zamiast patrzeć minimum od 2020 roku. Zupełnie inna perspektywa.
Także darujcie sobie komentarze, bo Wiślaku poruszyłeś temat, uzsadniając go sytuacją obecną, której brać pod uwagę nie można przy tym projekcie.
Dodam tylko, że wsparcie młodych powinno byc priorytetem.
|