|
Małecki może i szczerze żałuje może i by się chciał zmienić, ale jego osobowość charakter powoduję że gdy sytuacja w ten bądź inny sposób jest trudna on nie wytrzymuje i pokazuje to co w nim jest najgorszego.
Jeśli teraz dostanie bardzo dla niego bolesną karę może, może coś w nim się odmieni i kiedyś przed kolejnym wyskokiem zapali się mu czerwona lampka stopu.
Jeśli faktycznie lubicie i cenicie Małeckiego to nie utopcie go dalszym ,,Patryk Małecki"
To może jest Jego ostania szansa, jeśli odcierpi może go to zmieni
Myślę, że każdy, kto teraz powie Patryk jest OK ch.j z piknikami i zarządem tak naprawdę niszczy Patryka i jego karierę.
Fajnie mieć piłkarza I drużyny za kumpla, który na C stoi i intonuje wiślackie przyśpiewki. Tylko czasem trzeba umieć dla dobra kogoś powiedzieć stary przegiąłeś.
Nawet za cenę utraty tej znajomości i przyjaźni
|