|
Ludzie, ale wy jestescie dwuulicowi, jak Patryk strzelal bramki dla Wisły to kazdy "Brawo Małecki, uwielbiam Cię Patryk" itp. A teraz niech mowicie: "niech wyp***dala". Mały zrobił źle, ale to nie powod by wszyscy sie od niego teraz odwracali.
Zastanowcie sie....
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 21.02.2012 o godz. 23:19.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|