Vinci napisał(a):

Który to już piłkarz, który robi takie jaja. Uche, Kokoszka, Dolha teraz Małecki. Ten sam syndrom.
|
Nie wiem jak bylo z Uche ale co do Kokoszki to chciał grać a Skorża nie widział dla niego miejsca w składzie. Dolha zarabiał o czym kto mało wie 10 tyś pln na miesiąc jak na najlepszego bramkarza w lidze to trochę mało.