TommyTSW napisał(a):

|
jak by chcieli to by go od razu wyjebali a nie płacili i zapewniali warunki treningowe.zresztą w tej całej surowości dla Małeckiego popatrzcie trochę na siebie co z was wychodzi, nawet Moskal powiedział że każdemu warto wyciągnąć rękę.
|
Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi jak widze nie zrozumiales celowosci nalożonej kary. Będzie musial biegać po bloniach do końca kontraktu czyli do pazdziernika. To ma byc dotkliwa kara aby zobaczył ,ze pół roku kariery +Euro szlag trafił.
Przy rozwiązaniu kontraktu Wisła nic by za niego nie dostala a jemu było by to na ręke.
Co do drugiej części to ile razy mozna wyciągać do kogos ręke. Jeżeli nic nie zrozumial po kilku karach finansowych to jest duże prawdopodobienstwo ,ze poprostu tego nie ogarnia swoim rozumem.