Ja również uważam ,że ten temat powinien już zostać na forum zakończony . Klub podjął jedyną słuszną decyzję i na tym skończmy . Kolejna lawina bluzgów już nic nie da.
Vuko napisał(a):

|
Niech odpocznie sobie te dwa miechy, a potem niech pokaże charakter i wraca do drużyny. Jak zagra dobrze rundę jesienną, to dać mu podwyżkę.
|
hahaha dobry żart. Nie spodziewałem się ,że jeszcze ktoś myśli teraz o podwyżce dla tego człowieka ...Wg mnie po tym zawieszeniu będzie musiał szukać nowego klubu ale nie można teraz niczego przesądzać .