Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17018
Stary 21.02.2012, 12:45
Ja również uważam ,że ten temat powinien już zostać na forum zakończony . Klub podjął jedyną słuszną decyzję i na tym skończmy . Kolejna lawina bluzgów już nic nie da.

Vuko napisał(a):Wyświetl post
Niech odpocznie sobie te dwa miechy, a potem niech pokaże charakter i wraca do drużyny. Jak zagra dobrze rundę jesienną, to dać mu podwyżkę.
hahaha dobry żart. Nie spodziewałem się ,że jeszcze ktoś myśli teraz o podwyżce dla tego człowieka ...Wg mnie po tym zawieszeniu będzie musiał szukać nowego klubu ale nie można teraz niczego przesądzać .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 21.02.2012 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując