Kurz napisał(a):

|
Był jeszcze nieuznany karny dla Zagłębia, w tej sytuacji, gdy Kirm zachował się trochę jak Czekaj ze Standardem i dwie sytuacje Pawłowskiego.
|
Tylko Kirm w odróżnieniu od Czekaja nie wbił barku w plecy tylko bark w bark. Jak dla mnie odgwizdanie faulu i karny też byłby kontrowersją.
Podobnie jak w przypadku zawieszenia się obrońcy Lubina na Bitonie.
Komentator meczu -kretyn z Łodzi o nieznanym nazwisku stwierdził że faułu nie było - Jezierski były napastnik stwierdził, że takie zawieszenie to uniemożliwienie przyjęcia piłki i faul.
O tym nikt się nie rozpisywał ani nie przeglądał.....
Ogółem mecz niezły - widać było na początku problemy z ustawieniem z 1 defensywnym pomocnikiem.
Paljić niestety to cąły czas poziom niski i gdziekolwiek niezagrałby to nie będzi przydatny dla drużyny. Szkoda, że Kazek na ławkę nie wziął Szewczyka, bo praktycznie na ławce był tylko 1 zawodnik ofensywny - Biton, a wczoraj Szewczyk mógłby pokazać przez 20 minut czy ma szansę na łapanie sie do 18-ki meczowej