Romuald napisał(a):

|
Pokemonie pisz z szacunkiem o nim jak już się wypowiadasz na jego temat a patrycja to zwracaj się do parchatyh koleżanek które tak jak ty nazywają Małeckiego.
|
Pokemona to masz na plecaku. Szanuje ludzi którzy na to zasługują. Kopałem w Wiśle przez 10 lat. Ty go tak szanujesz a piszesz o nim z małej literki ?!
