Wyświetl pojedynczy post
olszaniec
Junior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Miechowity :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16951
Stary 21.02.2012, 11:27
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Pokemonie pisz z szacunkiem o nim jak już się wypowiadasz na jego temat a patrycja to zwracaj się do parchatyh koleżanek które tak jak ty nazywają Małeckiego.
Pokemona to masz na plecaku. Szanuje ludzi którzy na to zasługują. Kopałem w Wiśle przez 10 lat. Ty go tak szanujesz a piszesz o nim z małej literki ?!
Odpowiedz cytując