Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16879
Stary 20.02.2012, 23:42
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Chłopie dalej kroisz swoją bajeczkę
Dla Ciebie szkoda słów - bo cokolwiek nie odpowiem i tak nie zrozumiesz. Po prostu masz ograniczone możliwości percepcji - bez obrazy.
Jedna rada - nie podchodź do pewnych spraw emocjonalnie.... Bez odzewu......



Mam wrażenie, że to co podkreśliłem właśnie Ty robisz codziennie i jeszcze nie chodzi o studia tylko o szkołę średnią......

A to poniżej wręcz to potwierdza:
Pięknie piszesz funkykoval, może i masz racje ale koleś zadał Ci pytanie jako do pracodawcy co byś zrobił, nie ubliżaj mu i nie ironizuj po prostu mu odpowiedz. Szefie nie przyjdę jutro do pracy mam to gdzieś nie chce już w tej firmie pracować ?
Krótka piłka ...
Odpowiedz cytując