Pięknie piszesz funkykoval, może i masz racje ale koleś zadał Ci pytanie jako do pracodawcy co byś zrobił, nie ubliżaj mu i nie ironizuj po prostu mu odpowiedz. Szefie nie przyjdę jutro do pracy mam to gdzieś nie chce już w tej firmie pracować

?
Krótka piłka ...