snyrting napisał(a):

|
Na razie się nie ma o co martwić, bo żaden z "miejscowych" nawet się nie zbliżył do poziomu Małeckiego. Czekaj powoli zaczyna sobie wyrabiać markę, ale to jeszcze kwestia roku, półtora zanim zaczną się podobne problemy.
|
Nie rozśmieszaj mnie . Akurat Czekaj nie będzie robił "podobnych problemów " co Małecki ! On nie ma tak zrytego charakteru ,zresztą mało który piłkarz odstawia taki cyrk . A jeśli Michał będzie prezentował się dobrze , rozwijał swoje umiejętności i kontuzje nie będą go nękać to o podwyżki dla niego jestem spokojny .