Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16807
Stary 20.02.2012, 19:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja nie "obracam" żadnymi kwotami. Nie ta branża.

A tego typu opowieści mają do do siebie, że często są podszyte zawiścią, zwłaszcza kolegów którym się nie udało. Samo mu to nie przyszło - na wszystko zapracował.
Zapracował, ale ostatnio wszystko, kompletnie wszystko s.......ił.
Choćby zarabiał 2 tysiące to nie powinien się tak zachowywać.
Stracił całe uznanie i szacunek w moich oczach.
Głupio mi, że kilka razy go broniłem, bo Patryk wyszedł po prostu na obłudnika...

I sprawdza się to co mówiłem kiedyś - Cupiał nie wybacza i to jest na pewno jeden z powodów, dlaczego Mały podwyżki nie dostał - bo nie oszukujmy się, gdyby Cupiałowi zależało na kasę, to podpisałby nowy kontrakt i zostałby natychmiast sprzedany.
Odpowiedz cytując