wolfy napisał(a):

Ja nie "obracam" żadnymi kwotami. Nie ta branża.
A tego typu opowieści mają do do siebie, że często są podszyte zawiścią, zwłaszcza kolegów którym się nie udało. Samo mu to nie przyszło - na wszystko zapracował.
|
Zapracował, ale ostatnio wszystko, kompletnie wszystko s.......ił.
Choćby zarabiał 2 tysiące to nie powinien się tak zachowywać.
Stracił całe uznanie i szacunek w moich oczach.
Głupio mi, że kilka razy go broniłem, bo Patryk wyszedł po prostu na obłudnika...
I sprawdza się to co mówiłem kiedyś - Cupiał nie wybacza i to jest na pewno jeden z powodów, dlaczego Mały podwyżki nie dostał - bo nie oszukujmy się, gdyby Cupiałowi zależało na kasę, to podpisałby nowy kontrakt i zostałby natychmiast sprzedany.