serek.c2 napisał(a):

|
Patryk wiedział i ciężko pracował? To bardzo ciekawe co piszesz, zważywszy na doniesienia o jego - delikatnie mówiąc - nie najlepszym prowadzeniu się w latach "juniorskich".
|
Ja nie "obracam" żadnymi kwotami. Nie ta branża.
A tego typu opowieści mają do do siebie, że często są podszyte zawiścią, zwłaszcza kolegów którym się nie udało. Samo mu to nie przyszło - na wszystko zapracował.