Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16795
Stary 20.02.2012, 18:04
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Patryk wiedział i ciężko pracował? To bardzo ciekawe co piszesz, zważywszy na doniesienia o jego - delikatnie mówiąc - nie najlepszym prowadzeniu się w latach "juniorskich".
Ja nie "obracam" żadnymi kwotami. Nie ta branża.

A tego typu opowieści mają do do siebie, że często są podszyte zawiścią, zwłaszcza kolegów którym się nie udało. Samo mu to nie przyszło - na wszystko zapracował.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując