Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16714
Stary 20.02.2012, 13:02
mgła napisał(a):Wyświetl post
Co ciekawe Bolek reprezentuje też: Czekaja, Chrapka, Bruda z młodych graczy Wisły - może być jeszcze ciekawie.
Luz - oni obecnie nie są prawie nic warci. Kupić ich może co najwyżej Górnik Zabrze albo Zagłębie Lubin. Ale jeśli Czekaj zacznie grać dobrze, a klub dalej będzie działa jak działa...
No właśnie - jeśli.

Kaan napisał(a):Wyświetl post
Czy piłkarze nie maja w obowiazku podchodzic pod naszą trybunę po meczu czy jest to ich dobra wola?
Dobra wola.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując