mgła napisał(a):

|
Co ciekawe Bolek reprezentuje też: Czekaja, Chrapka, Bruda z młodych graczy Wisły - może być jeszcze ciekawie.
|
Luz - oni obecnie nie są prawie nic warci. Kupić ich może co najwyżej Górnik Zabrze albo Zagłębie Lubin. Ale jeśli Czekaj zacznie grać dobrze, a klub dalej będzie działa jak działa...
No właśnie -
jeśli.
Kaan napisał(a):

|
Czy piłkarze nie maja w obowiazku podchodzic pod naszą trybunę po meczu czy jest to ich dobra wola?
|
Dobra wola.