Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16683
Stary 20.02.2012, 10:04
wywalenie Malego za darmo to strata finansowa dla klubu i to jest prawda , i slusznie Wolfy zwraca na to uwage

jest to zreszta bardzo oczywiste i nie trzeba byc zarabiajacym wiecej niz 3/4 tego forum wyksztalciuchem

prosta matematyka , iles tam euro to wiecej niz zero - proste


ale czy ktos "liczy" straty wisly (wplyw na morale, na dyscypline , na przykladanie sie do treningow , na przykladanie sie do meczy, na postawe w negocjowaniu kontraktow - u reszty pilkarzy) wynikłe z pozostawienia w skladzie zawodnika ktory robi takie jaja i pozostaje bezkarny ?
Odpowiedz cytując