Ogryzek napisał(a):

Wywalając Patryka
- stracimy dla nas dobrego kopacza
- nic nie zarobimy
- gówno zaoszczędzimy na pensji bo gówno zarabiał
Natomiast fakt faktem. Piotrek Brożek bijący na głowę Paljica zarabiał ponad 2 razy mniej niż Serb. Tak u nas zarabiają wychowankowie. Mam nadzieję że Michał Czekaj też to wie i nie wiąże z Wisłą żadnych planów. Jesteś wychowankiem, zatem grasz za pół darmo.
|
Dziękuje za tego posta, zaoszczędziłem czas na napisanie tego samego
Biorąc pod uwagę naszą "aktywność" na rynku transferowym pozbycie się Małeckiego będzie tylko początkiem naszych problemów.