Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16672
Stary 20.02.2012, 08:36
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

Wywalając Patryka
- stracimy dla nas dobrego kopacza
- nic nie zarobimy
- gówno zaoszczędzimy na pensji bo gówno zarabiał


Natomiast fakt faktem. Piotrek Brożek bijący na głowę Paljica zarabiał ponad 2 razy mniej niż Serb. Tak u nas zarabiają wychowankowie. Mam nadzieję że Michał Czekaj też to wie i nie wiąże z Wisłą żadnych planów. Jesteś wychowankiem, zatem grasz za pół darmo.
Dziękuje za tego posta, zaoszczędziłem czas na napisanie tego samego

Biorąc pod uwagę naszą "aktywność" na rynku transferowym pozbycie się Małeckiego będzie tylko początkiem naszych problemów.
Odpowiedz cytując