Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16583
Stary 19.02.2012, 23:02
napiszę to trochę złośliwie PATRYK to drań on NIE kocha Wisły chciał normalnie zarabiać .A SKORO TAK ochoczo go krytykujecie to z własnych pieniędzy kupcie jego zastępce a co pieniądze nie mają znaczenia ......Cupiał tak KOCHA WISŁĘ że pożyczając 30 milionów odzyskał 60 i oczekuje koleinach 30 .I TO JEST DOPIERO MIŁOŚCI.
Odpowiedz cytując