|
Z punktu widzenia tabeli żal straconych 2 punktów.
Cała reszta. Nie przesadzajmy. Paljić jest obrońcą z musu. Mamy braki na lewej obronie nie od dzis. Ale akurat taki błąd mógł się zdarzyć nawet najlepszym. W tej akcji błąd popełniła cała obrona.
Oglądąłem całkiem niezły mecz Wisły. I raczej nie wspominałbym o tym, że Zagłębie to ostatnia drużyna ekstraklasy. To miejsce jest nieadekwatne do ich obecnej gry. Kardynalny błąd jaki popełniliśmy to nie dobicie przeciwnika w momencie, gdy wyszlismy na prowadzenie. To błąd, który popełnialismy za Kasperczaka, Skorży, inni zawodnicy, obraz ten sam.
Po zdobyciu drugiej bramki, pomyślałem, że może to byc pierwszy do dłuższego czasu mecz w ktorym Wisła kogoś zdominuje. No i klops.
Z pozytywów zaliczyłbym też fajne wyprzedzenia jakie robił Czekaj. Zdecydowanie trzeba go ogrywać.
Przyłączam się do opinii o komentatorach.
|