|
Czym teraz różni się Patryk Małecki od Kalu Uche? Tatuażami, które uwypuklają tylko jego hipokryzję. To ma być Wiślak? To jakaś popierdułka. Nie dość, że słaby i bez formy to jeszcze rozkapryszony i wiecznie na wszystkich obrażony. Za co niby Wisła miałaby mu zaoferować lepszy kontrakt? Koniec tematu, Małecki jest pierwszy do odstrzału i mam nadzieję, że uda go się pogonić last minute gdzieś na krańce wschodnie. Całkowicie straciłem szacunek do Małeckiego.
|