INZAGHI napisał(a):

|
Mam nadzieję, że Patryk Małecki nigdy juz nie zagra w koszulce Wisły. I nie dlatego że zachowuje sie tak jak się zachowuje, ale dlatego że jest jednym z najsłabszych piłkarzy z obecnej kadry.
|
Dobrze się czujesz ? Pluje nam wszystkim w twarz! " Mogłeś być legendą, zostałeś szmatą"
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..