|
Mam nadzieję, że Patryk Małecki nigdy juz nie zagra w koszulce Wisły. I nie dlatego że zachowuje sie tak jak się zachowuje, ale dlatego że jest jednym z najsłabszych piłkarzy z obecnej kadry.
I nie rokuje żadnej, ale to ŻADNEJ nadziei na progres.
Ostatnio edytowane przez INZAGHI : 19.02.2012 o godz. 18:03.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
|