jurek37 napisał(a):

|
caly holenderski zaciag do dupy a Moskal chyba zmieni zdanie ze nie potrzeba mu wzmocnien jak po 3meczach zdobedzie 3 punkty i go wywala
|
Moskalowi nie potrzeba było wzmocnień, ale teraz kiedy trzeba było atakować i wypadł Iliev, musiał wpuścić obrońcę Jovanovicia bo nie było kogo.