sportnh napisał(a):

- Patryk (...) przed drużyną powiedział, żeby go nie brać pod uwagę przy ustalaniu składu na Zagłębie, że nie chce grać i trenować w tej drużynie - ujawnił trener Wisły. - W tej sytuacji nie potrzebuję takiego zawodnika w szatni, a tym bardziej na murawie - zapewnił.
szok
|
Cóż, wg mnie nic szokującego. Patryk od dawna dawał takie sygnały. Skoro niektórzy nie rozumieli to powiedział wprost co myśli.