Temat
:
[18 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 19 lutego, niedziela 14:30.
Wyświetl pojedynczy post
jurek37
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
156
19.02.2012, 17:26
caly holenderski zaciag do dupy a Moskal chyba zmieni zdanie ze nie potrzeba mu wzmocnien jak po 3meczach zdobedzie 3 punkty i go wywala
jurek37
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jurek37
Znajdź inne posty napisane przez jurek37