kreseq napisał(a):

Jeszcze sporo kolejek zostalo. Widze na SB wielu placze i wspomina nawet brak pucharow... 
Malek to jednak jest cienias... Obserwator powinen mu dac ocene niedostateczna.
|
Gdyby ci ktoś wczoraj powiedział, że w Lubinie będzie remis jeszcze rozpaczliwie w końcówce broniony też byś się śmiał? Ty chyba myślisz takimi kategoriami jak Basałaj, że Melikson sam nam to lige wygra i obrona jest niepotrzebna i może z tyłu stać byle kto, kto ma fiuta i dwie nogi.Popatrz sobie w tabele.A tak w ogóle Standard asysta - Nunez, Zagłębie asysty Pareiko2x ( za pierwszym razem gol nie uznany) i pózniej kiedy mieliśmy mecz pod kontrola do akcji postanowił wkroczyć Pajlic, jest jakaś drużyna w lidze, która traci tak frajerskie bramki jak My?