Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 19.02.2012, 16:45
kola12 napisał(a):Wyświetl post
no to mamy Sergieja Pawełkja...
A co to jego wina, że banda marianów zamiast grac przy 2:1, zaczęła się bawić? ....a, zamiast wjebać na 3:1, to się bawią... debile, za to, to powinny być kary... Jedni chcą grać ofensywnie, drudzy defensywnie jeszcze inni zamiast grać swoje, to wprowadzają idiotyczną nerwowość. Cieszmy, się, że nie wygraliśmy ze standardem... bo te nasze gwiazdki nie potrafią grać swojej piłki, zawsze znajdzie się jakiś artysta, co mu się baniak zagotuje... masakra. Za kare powinni im meczówkę zabrać!

bellic88 napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś mi wytłumaczy czemu przy stanie 2-1 i posiadaniu rzędu 60-paru % my się bawimy z ostatnią drużyną tabeli grającą słabo w drugiej połowie a nie strzelamy im jeszcze 2 bramek? Przecież im więcej bramek to tym więcej korzyści: kibice zadowoleni, statystyki lepsze, bilans lepszy. A my się kurna przy 2-1 zacinamy bo prowadzimy i jesteśmy panami sytuacji... Człowiek tylko się nadenerwuje...
No bo nasi zaczęli myśleć przy po bramce na 2.1 temu
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.02.2012 o godz. 16:47.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując