Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18679
Stary 18.02.2012, 23:49
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
nie zrozumieliscie szydery z tego warszawskiego napinacza .... palikot zaszydzil zaszydzil ze jak co roku warszawska druzyna gra o tytul a zdobywa go raz na 10 lat ..... zreszta cala ta ich przyspiewka - niewazne w jakim miejscu sa ......legia jest mistrzem polski ..... ech .....
Zrozumiałem Gizmo, zrozumiałem Przecież nawet dziecko wie, że Legia co roku walczy o Mistrzostwo. I co roku Mistrzostwo zdobywają inni.
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 18.02.2012 o godz. 23:53.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując