gizmowisla napisał(a):

|
nie zrozumieliscie szydery z tego warszawskiego napinacza .... palikot zaszydzil zaszydzil ze jak co roku warszawska druzyna gra o tytul a zdobywa go raz na 10 lat ..... zreszta cala ta ich przyspiewka - niewazne w jakim miejscu sa ......legia jest mistrzem polski ..... ech .....
|
Zrozumiałem Gizmo, zrozumiałem

Przecież nawet dziecko wie, że Legia co roku walczy o Mistrzostwo. I co roku Mistrzostwo zdobywają inni.