Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16330
Stary 18.02.2012, 23:24
Darkh napisał(a):Wyświetl post
Popatrzcie sobie na Patryka Małeckiego - jaki ma charakter, jak podchodzi do swojej pracy, do kibiców, klubów w których grał/gra.... i popatrzcie gdzie ciągle gra...
W Wiśle? to zle? Tak to zabrzmiało jakbyś z Wisły robił wiejski klubik.
Popatrzcie gdzie gra.. w jakiejś gównianej Wiśle, a gdzie Błaszczykowski, w wielkiej Borussi. A Małecki przeciez nie chciał wyjezdzać, są tacy którzy chcą grac cała karierę w jednym klubie, to zle? Bo chyba nie sądziśz że nie było propozycji dla niego z innych klubów.
Ostatnio edytowane przez CH. : 18.02.2012 o godz. 23:28.
Odpowiedz cytując