Darkh napisał(a):

|
Popatrzcie sobie na Patryka Małeckiego - jaki ma charakter, jak podchodzi do swojej pracy, do kibiców, klubów w których grał/gra.... i popatrzcie gdzie ciągle gra...
|
W Wiśle? to zle?

Tak to zabrzmiało jakbyś z Wisły robił wiejski klubik.
Popatrzcie gdzie gra.. w jakiejś gównianej Wiśle, a gdzie Błaszczykowski, w wielkiej Borussi. A Małecki przeciez nie chciał wyjezdzać, są tacy którzy chcą grac cała karierę w jednym klubie, to zle? Bo chyba nie sądziśz że nie było propozycji dla niego z innych klubów.